Hypergenes ledningsgrupp

 


Per Hidenius
VD
Epost: per.hidenius@hypergene.se
Tel: +46 (0)709-77 67 18

Lisa Holmén
Lisa Holmén
Konsultchef
Epost: lisa.holmen@hypergene.se
Tel: +46 (0)709 -78 81 81

Mikael Stern
Mikael Stern
CFO
Epost: mikael.stern@hypergene.se
Tel: +46 (0)709-78 81 83

Robin Askelöf
Robin Askelöf
Marknadschef
Epost: robin.askelof@hypergene.se
Tel: +46 (0)707-98 00 60

Jonas Leisvik
Jonas Leisvik
Produkt- och utvecklingschef
Epost: jonas.leisvik@hypergene.se
Tel: +46 (0)709-77 67 19

Johnny Nilsson
Johnny Nilsson
Affärs- och branschutvecklingschef
Epost: johnny.nilsson@hypergene.se
Tel: +46 (0)709-22 73 78

Jan Tigerström
Försäljningschef
Epost: jan.tigerstrom@hypergene.se
Tel: +46 (0)768-88 10 90

Malin Appelberg
Kundutveckling
Epost: malin.appelberg@hypergene.se
Tel: +46 (0)768-68 01 62

Växel

+46 (0)40-661 10 00


Kontakt

Kort om Hypergene

Hypergene är en webbaserad produkt för planering, uppföljning och analys. Med vår hjälp kan organisationer styra mot sina mål och nå en ny, högre nivå av prestation och effektivitet.

Produkten rymmer tre användarvänliga delar som används var för sig eller som en effektiv helhetslösning: Målstyrning, Budget och prognos samt Uppföljning och analys. Hypergene är ett svenskt företag med över 100 medarbetare som 2014 utsågs till Årets Maratongasell av Dagens Industri. Samma år utsåg Computer Sweden oss till ett av Sveriges mest innovativa teknikbolag.

Mer om oss

Kontakta oss

Växel: +46 (0)40 661 10 00
Mejl: förnamn.efternamn@hypergene.se

Servicedesk
Tel: +46 (0)40 661 10 80
Mejl: servicedesk@hypergene.se

Hyperuser.se
Användarnas egna forum

Om cookies

Kontakt